A-hétköznap-2122

KEDD-SZERDA ESTE: TANÓRÁK - CSÜTÖRTÖK ESTE: EGYÉNI KONZULTÁCIÓK

Hétköznapi tagozatunk ideális választás azoknak, akik a tanulási folyamat során több segítséget igényelnek. akik mögött több tanulás nélkül eltöltött év van; akik igénylik a folyamatos tanári segítséget; akiknek az önálló tanulás és időbeosztás nehézséget okoz; akik szeretnének az érettségi után továbbtanulni; akik inkább a hétköznapi estékből áldoznának fel hármat,de a hétvégéjüket a családjuknak szentelnék.   >> JELENTKEZÉS << Tagozatvezető: Bagi Irma igazgatóhelyettes.

ARCHIVUM - 2122 tanév

Felnőttek Általános Iskolája 2122 (felső tagozat) - e-KÖNYVTÁR: Ombodi Marianna ;  - Az osztályfőnök és az osztálya:

Felnőttek Gimnáziuma 2122 (hétköznapi tagozat) - e-KÖNYVTÁR:  Noszlopy László ; - Az osztályfőnök és az osztálya: