Érettségi külföldről! Magyarul!  “TT” Teljes távoktatás

Osztályozó

vizsgák és távdolgozatok.

A TELJES TÁVOKTATÁS egy lehetőség, ezt választva tanórai felelés és dolgozat helyett a tanév végi osztályozó vizsgákon (vizsgabizottság előtt) zárhatja le tanév végi osztályzatát. Megoldást jelenthet a tananyagokat internet segítségével önállóan tanulni képes, külföldön tartózkodó, vagy az utazást megnehezítő betegséggel problémával küszködők számára, (pl. akik hosszabb betegségben szenvednek; akik mozgáskorlátozottak; akik tartósan külföldön tartózkodnak; akik határainkon kívül élő magyarok). A "teljes táv oktatást" beírakozott tanulóink számára az igazgatósághoz címzett kérelemre indokolt esetben (utazási, egészségi ok) engedélyezzük.    >>> BEIRATKOZÁS <<< és egy külön KÉRELEM (teljes távoktatás jellegű képzéshez A kérelmet a felgimi.igazgatas@gmail.com  címre kérjük küldeni. A képzés vezetője: Bagi Irma igazgatóhelyettes.

Kedves Vizsgázók! A május-júniusi osztályozó vizsgák elektronikus része 2024.05.25-én indult. Erről e-mailen értesítést küldtünk először 2024.05.14-én, hogy ki érintett benne, és ki az aki vizsga helyett beszámolót tehet. 25-ikén szombaton pedig elküldésre kerültek a vizsgaelőírások és a levélbe csatolt PDF-ben a vizsgafeladatok első részét képező elektronikus feladatok. Ezeket 2024.06.03-ig kell beküldeni. A tantermi vizsgarész 2024.06.04-én 15:00-kor kezdődik. Remélem tudok segíteni, üdvözlettel: Takács Henrik

ARCHIVUM 2023

Az osztályozó vizsga digitális része most zajlik, az online felület június 5-ig lesz nyitva. Kérjük feltétlenül írják meg a digitális feladatot, majd június 7-én 15 órakor személyesen jelenjenek meg az iskolában a helyszíni vizsga letételére. A helyszíni osztályozó vizsga írásbeli és szóbeli részből áll.

Az áprilisi vizsgaidőszakban vizsgára előírt tanulókat e-mailen értesítettük a vizsgaelőírásukról és a vizsgák idejéről!

Áprilisi időszak, írásbeli osztályozó vizsga ideje 2023. április 1. - 13.
Áprilisi időszak, szóbeli osztályozó vizsga ideje 2023. április 12.-13.

ARCHIVUM 2022

Tisztelt Osztályozó Vizsgára Kötelezett Tanulók! (2022.03.24)

Az osztályozó vizsga egy digitális dolgozatból és helyszíni írásbeli és szóbeliből áll. Felkészülni a teljes tanév anyagából kell. Ezt Önök megkapták a tanév elején a tanulási ütemtervekkel, amit a weblapon is megtalálnak:

Egy nap 3 tantárgy vizsgáját lehet teljesíteni. Helyszíni vizsgát csak az tehet, aki előzetesen digitális dolgozatát beküldte.